Test yapıldı yaşım 35 nişanlıyım test sonuçlarıma göre hamile kalma şansım yok mudur?

Ben yaklaşık 2,5 aydır regl olmadığım için doktora gittim test yapıldı yaşım 35 nişanlıyım test sonuçlarıma göre hamile kalma şansım yok mudur?.regl degilken yapıldı tüm testler. amh test sonucum 0,01 çıktı fsh degerim ise 22,1 lh degerim 33,1 prolaktin deger 10,07 estradiol deger (e2)111,

Tahlil.com Cevabı : Hormon değerlerinin normal aralıklarını ve kanın adet döneminin hangi sürecinde alındığı bilgisini vermemişsiniz.Ancak hemen kendinizi üzmenize de gerek yok.Öncelikle bir endokrinoloji uzmanına başvurun.Durumunuzu değerlendirip size gereken bilgiyi verecektir.