Testler ve doktorum hamile olmadığımı söylüyor. Ama hala şüpheliyim?

 Sorunum şu ben şeker bayaramındna önce bir ilişki yaaşdım banyoda sürtünme yolu ile fakat adet gördüm sonra kurban bayramından önce eylülün 1de bir ilişki daha yaşadım sürtünme yolu ile sevk suyu değdimi yada menisis sıçardımı blmiyorum bu ayın 15de adet gördüm fakat iki gün anca sürdü kasık agrılarım mide bulandım sırt agrılaırm v evajina bögemde kakılmalra iğne gibi oldu şiddetli şekilde çok korktum hamilelik olabilirmi evde test yaptım tek çizgi çıktı doktora giitm ssk ya kan ve idrra tahlili yaptı negatif çıktı temz çıktı ama nednese hala içimd eşüphe var acaba kan tahlili yanlış olabilirmi böyle bişey mümkünmü söz konusmu doktor bişey gözüküyor dedi korktum bian sonra dediki su toplamış dedi ve bana ilaç yazdı

Tahlil.com Cevabı : Testlerin sonuçları ve doktorun söyledikleri birbirleriyle örtüşüyor. Bu konuda onlara güvenmenizi ve stres yapmamanızı öneririz.