Testte de 2.00 çıktı ama hala adet görmedim sizce hamile olabilme ihtimalim var mı şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Merhaba hocam ben yaklaşık on altı gün geciktim bundan on altı gün önce beta testim 0.53 bir kaç gün sonra yaptığım beta 0.95 dun yaptığım testte de 2.00 çıktı ama hala adet görmedim sizce hamile olabilme ihtimalim var mı şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?