Tetkik Adı Sonuç Ünite Normal Değer Açıklama Sonuç Detayı, Kortizol 0.31 ug/dl Ug/dL yorumlar mısınız?

Tetkik Adı Sonuç Ünite Normal Değer Açıklama Sonuç Detayı, Kortizol 0.31 ug/dl Ug/dL6,0 – 30,0 Sabah, 0,0 – 5,0 Dexametazon Sonrası, 3,0 – 16,0 Akşam, ACTH 3.2 L pg/mL 5.0 – 60.0 gece 23.00da 2 adet dexametazon ilaç içtim ve sabah 8.10 gece kan tahlilimi vermiş bulunmaktayım. Acaba sonuç nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Dexametazon Sonrası olduğuna göre normal sonuç