THC maddesi kullanımdan sonra kanda ve idrarda kaç gün kalır. 10 gün sonra gemi adamı raporu alacağım , uyuşturucu kullandığım çıkar mı?

THC maddesi kullanımdan sonra kanda ve idrarda kaç gün kalır. 10 gün sonra gemi adamı raporu alacağım bu raporda uyuşturu maddelere bakmıyorlar sanıyordum ama bakıyorlarmış. testi yaptıracağım tarih, son kullanımdan 2 ay sonra olacak. kanda ve idrarda thc çıkar mı? 2 kez kullandım mayıs ve haziranda

Tahlil.com Cevabı : Bu tür soru soranlara cevap öncesi yaptığımız uyarıyı size de yapıyoruz.Mutlak suretle bu zararlı maddeleri bir daha almayın ve bir bağımlılığınız var ise sağlık kuruluşlarına başvurup tedavi olun. Burada tahlil yorumluyoruz, yasal olmayan şekilde uyuşturucu kullananlara yetkili mercileri kandırmaları için akıl vermiyoruz.