Tırnak makasını kullanan hivli birisiyse orayı da kullanyorsa hiv bulaşır mı ?

hocam tırnak makasının kesen tarafı değilde şu tırnakları düzeltmek için kullanılan kısmı tırnak makasının üstünde ki tırtıllı yer onu tırnaklarımın arasında böyle konusurken gezdirdim dalgınlıgıma geldi bunu kullanan hivli birisiyse orayı da kullanyorsa hiv bulaşır mı ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde bulaş ihtimali yok denebilir..