Tiroid den patoloji için İİAB ile parça alındı. sonuç şöyle

Tiroid den patoloji için İİAB ile parça alındı. sonuç şöyle: MAKROSKOPİ: Sağ üst kayıtlı materyal: 4 adet havada kurutulmuş yayma 2MGG 1 PAP 1 HE MİKROSKOPİ: incelenen yaymalarda kan elemanları ve fibrin içeisinde tek tük dejenere tirositler TANI: tanısal olmayan sitoloji, tiroid, sağ üst, İİA

Tahlil.com Cevabı : Yeteri kadar tiroid dokusu olmadığından değerlendirme yapılamamıştır..