Toplam sperm. 392 milyon, ileri hızlı har. :0 yavaş ileri har. %48 yerinde har. :%1 hareketsiz. %51 toplam hareketli sperm 189.milyon, bu değerler normal mi?

Yaş 34, perhiz süresi:3 gün, volüm: 3,5 ml. kons.:112 mil./milyn, toplam sperm. 392 milyon, ileri hızlı har. :0 yavaş ileri har. %48 yerinde har. :%1 hareketsiz. %51 toplam hareketli sperm 189.milyon, bu değerler normal mi?

Tahlil.com Cevabı : İleri hızlı hareketli sperm görülmemiş.Bu olağan bir durum değil.Bir üroloji uzmanına danışmalısınız