TORCH testimin sonuçları çıktı. Ne anlama geliyor lütfen yorumlar mısınız?

Merhabalar, TORCH testimin sonuçları çıktı. Ne anlama geliyor lütfen yorumlar mısınız? 1     Anti toxoplazma IgG (Kemiluminesans veya benzeri)    0.1 Nonreactive IU/mL    <1.6 negatif    >=3.0 pozitif 2     Anti toxoplazma IgM (Kemiluminesans veya benzeri)    0.07 Nonreactive İndex    <0,50 negatif    >0,60 pozitif 3     Anti rubella IgG (Kemiluminesans veya benzeri)    97.3 Reactive IU/mL    <5.0 negatif    >=10.0 pozitif 4     Anti rubella IgM (Kemiluminesans veya benzeri)    0.17 Nonreactive İndex    <1.20 Negatif    >1.60 Pozitif 5     Anti CMV IgG (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri)    247.8 Reactive AU/mL    <6.0 Negatif    >=6.00 Pozitif 6     Anti CMV IgM (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri)    0.17 Nonreactive İndex    <0.85 Negatif    >=1.00 Pozitif

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda herhangi bir anormallik bulunmamaktadır.