Torunum 1,5 yaşında idrar testinde PH 8,5,ERİTROSİT 6 , LOKOSİT 30 ve BAKTERİ 11 çıkmıştır lütfen yorumlarmısınız ?

Torunum 1,5 yaşında idrar testinde PH 8,5,ERİTROSİT 6 , LOKOSİT 30 ve BAKTERİ 11 çıkmıştır lütfen yorumlarmısınız ? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarında enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü testi de yapılmalı tanı amaçlı.