Total bilirubin 0,65 çıktı. Kan tahlili yaptıracağım. Sgk bu testi karşılıyor mu acaba ben unutum sormayı?

Merhabalar cevabınız için teşekkür ederim en son kontrole gittiğimiz de total bıl.1.98 dir.bil 0,65 ınd bıl.1,33 doktorumuz da Gilbe sendr.olduğunu tescil etmemiz için Ege unıvest. kan tah. göndermemizi istedi, Sgk bu testi karşılıyor mu acaba ben unutum sormayı?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuyu SGK veya ilgili hastaneye sormalısınız