total Ige 1.38 çıktı

8,5 aylık kızım yaklaşık 6 aydır zrytec damla kullanıyor..bununla beraber singuleır toz…total Ige 1.38 ve F2 süt 0zrytec damla ya ara verdiğimizde gözlerinde sulanma burnunda akıntı hapşırık tıksırık gibi ve kaşıntı gibi sıkıntılarımız oluyor..bir ilacın bu kadar uzun süre kullanılması sakıncalı değilmidir??biz bu ilaçtan nasıl kurtulacağız??yaşla beraber bu durum ortadan kalkarmı?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz kızınıza alerjik bir hastalık nedeniyle bu tedaviye başlamış, tedavinin süresi ve ilaçların kullanımıyla ilgili olarak kendisine danışmalısınız