Total motil sperm sayısı (a+b):300 bin/ml motil sperm yüzdesi (a+b) :%17

volüm:3 ml renk :açık sarı viskozite:++ likefaksiyon süresi:20 dakika sayı: 1.8 milyon total motil sperm sayısı (a+b):300 bin/ml motil sperm yüzdesi (a+b) :%17 (a) ileri hızlı %0 (b) ileri yavaş %17 (c)yerinde hareketli %17 (d)hareketsiz %66

Tahlil.com Cevabı : İleri hızlı sperm hücresi görülmemiş. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.