Total testesteron 0,4 0,1 - 0,75 ng/ml DHESO4 259,6 18-391 ug/dl çıktı. Normal mi?

Merhaba ben hormon testi yaptırmıştım total testesteron 0,4 0,1 - 0,75 ng/ml DHESO4 259,6 18-391 ug/dl cıkmıştı değerlerim doktorum normal demişti ben tüylerimden şikayetçi olduğum için gitmiştim genetik dedi lazeri tavsiye etti yaptırdım 9 seansıma girdim ama memnun degilim değerlerim normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Evet değerleriniz normal, ancak bayanlarda kıllanmanın bir çok nedeni olabilir.Aşağıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/kadinlarda-asiri-killanma-ve-sebepleri57190-7