Trigliserid değ:362 Tsh:27 Ürik Asit değeri 8,1?

27 Yaşında erkeğim. Kan değerlerim Trigliserid değ:362 Tsh:27 Ürik Asit değeri 8,1 Değerler bu şekilde.Ne yapamam bilemedim

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz yüksek, hipotiroidi sorununuz olabilir.Tiroid bezinizde hastalık olabilir.  İleri tetkik ve tedavi için endokrinoloji bölümüne başvurunuz, ayrıca trigliserit ve ürik asit değerleri de yüksek görülüyor.