Trigliserit,,,,375 mg/dL, prolaktin,,,,,22.15 microg/dL?

36 yaşında,174 cm boyunda,78 kg bay ‘ım.Tahlil sonuçlarımda aşağıdaki değerler normalden yüksek çıktı.Trigliserit,,,,375 mg/dLprolaktin,,,,,22.15 microg/dLDeğerleri yorumlarsanız memnun olurum

Tahlil.com Cevabı : Trigliserit değeriniz oldukça yüksek.Hayvansal yağları azaltmanız,spora ağorlık verip,kilo vermeniz ilk aşamada yararlı olacaktır