Troid şüphesi ile test yaptırdım.Sonuçlar bu şekildedir,yorumlayabilirmisiniz?

Glukoz( Açlık ) : 81 - Normal Değer : 60-110. Glukoz (Tokluk-2.saat) : 83. Free T3 : 3.01 - Normal Değer : 2.02 - 4.43 Free T4 : 0.94 - Normal Değer : 0.93 - 1.7 TSH : 1.52 - Normal Değer : 0.27 - 4.2 Troid şüphesi ile test yaptırdım.Sonuçlar bu şekildedir,yorumlayabilirmisiniz?Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :  Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.