TSH : 0,028 mIU/I referans değeri: 0,27-4,2 yorumlamanızı rica ederim bende graves hastalığı var bir ay'dır tedavi oluyorum yani ilaç kullanıyorum?

Free T3 (FT3): 2,49 pg/mL referans değeri: 2-4,4 Free T4 (FT4): 0,0801 ng/mL referans değeri: 0,97-1,72 TSH : 0,028 mIU/I referans değeri: 0,27-4,2 yorumlamanızı rica ederim bende graves hastalığı var bir ay'dır tedavi oluyorum yani ilaç kullanıyorum bugün gidip tahlil yaptırdım.

Tahlil.com Cevabı : T4 ve TSH değeriniz oldukça düşüktür, daha önceki değerlerinizi yazmadığınızdan yorum yapılamaz..