Bayan 53 yaşında guatr ameliyatı oldu. TSH 31 üstünde olunca atom verilecek.

 Bayan 53 yaşında 07/09/14 de guatr ameliyatı oldu. TSH 31 üstünde olunca atom verilecek. 29/09/14 de tahlil sonuçları. TSH normal değer 0,27 - 4,2 sonuç 91,18 serbest T3 normal değer 2 - 4,4 sonuç 1,17 / serbest T4 normal değer 0,261 sonuç 0,261

Tahlil.com Cevabı : TSH değeri gayet yüksek, hipotiroidi sorunu olabilir.. İleri tetkik ve tedavi için endokrinoloji bölümüne başvurmanız uygun gözüküyor.  TSH testleri ve TSH testlerinin yorumlanmasına dair detaylı bilgi sahibi olmak, bu konuda sorulmuş soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.http://tahlil.com/10-soru-ve-cevapta-tiroid-hastaliklaritiroid-testleri-st3-st4-tsh-ve-tiroid-testlerinin-yorumlanmasi