TSH 11,26 ; çıktı ne sebeb olur normalleşmesi için ne yapmak gerekir.

 TSH    11,26 ; çıktı ne sebeb olur normalleşmesi için ne yapmak gerekir. 15 gün sonra doktor tekrar tahlil istedi. TSH    11,26 dün yapılan kan sonuçudur.

Tahlil.com Cevabı :  TSH değeriniz yüksek, hipotiroidi sorununuz olabilir.Tiroid bezinizde hastalık olabilir.  İleri tetkik ve tedavi için endokrinoloji bölümüne başvurunuz