TSH degerimin 1.2981 oldugunu soyledim sizde bana oldukça yüksek olduğunu söylendiniz ancak doktorum normal oldugunu soyledi.

Merhaba TSH degerimin 1.2981 oldugunu soyledim sizde bana oldukça yüksek olduğunu söylendiniz ancak doktorum normal oldugunu soyledi.Acaba yeniden degerlendirebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz normal olarak değerlendirildi.Kayıtlarımıza baktığımızda TSH değerinizin yüksek çıktığına dair bir yorum göremedik