TSH:4.27 REF(0,34-5,6).Takip ettiğim kadarı ile biz sadece tahlil yorumluyoruz diyorsunuz ?

TSH:4.27 REF(0,34-5,6).Takip ettiğim kadarı ile biz sadece tahlil yorumluyoruz diyorsunuz bazı sorulara karşılık olarak ancak içeriğinde tahlil olmayıp çoğu zaman dalga geçilmek amaçlı sorulara cevap veriyorsunuz bir okuyucu olarak ben bile anlıyorken sizin anlamamanız ilginç.

Tahlil.com Cevabı : Bu tarz her gün yüzlerce soru geliyor ve biz ancak çok az bir kısmına cevap verebiliyoruz. Bu sorular gerçek sorular, çoğu da 18 yaş altı ve cinsellik bilgisi olmayan çocuk denecek yaşta kişilerden geliyor. Sizin soruya gelecek olursak yeterli bilgi vermemişsiniz, cinsiyet , gebelik olup olmadığı gibi. Normal değerlerde gözüküyor bu haliyle TSH