TSH.6.03 FSH.10,69 LH.96,28 PROLAKTİN 18,92 cocukta istiyoruzsizce nasıl değerlerim?

Merhaba ben 32 yasındayım dün tahlıl yaptırdım sonuclar TSH.6.03 FSH.10,69 LH.96,28 PROLAKTİN 18,92 CIKTI bu durumu bana degerlendirimisiniz cocukta istiyoruz adetim 3 ay gecıkmisti tatlılleri yaptırdımda

Tahlil.com Cevabı : Tiroid testi olan TSH yüksek.Hashimato,hipotiroidi gibi bir durum olabilir.Bir endokrinoloji uzmanına başvurun