Tsh(trioid stimulan hormon) 2.39 prolaktin 15.16 ?

 Tsh(trioid stimulan hormon) 2.39prolaktin 15.16fsh(folikül stimülan hormon)6.3Lh(lutenizan hormon) 12.17estradiol(e2) 44.54tahlil sonucumu değerlendirir misiniz doktorum korkulcak bişey yok dedi sadece adetimi düzenlemek için ilaç verdi ama yinede endişeleniyorum bi yorum yaparsanız sevinirim...

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar normal sınırlarda, korkulacak bir şey yok