Tümünü ve "pozitif" ibaresini nasıl okumalıyım?

Elisa - Seroloji testi sonucum: Hbs Ag | NEGATİF, 0.02 | mIU/mL | NEG < 0.10 Anti HBs | POZİTİF, >500 | mIU/mL | NEG < 8 Anti HCV | NEGATİF | Neg< 0.9-Pos > 1.0 VDRL (Syphilis) | NEGATİF 0.1 | RATIO | NEG < 0.8 HIV 1+2 | 0.04 | NEG<0.35 Tümünü ve "POZİTİF" ibaresini nasıl okumalıyım? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Anti HBs pozitif olması sizin için iyi birşey. Hepatit B virüsüne karşı ya aşılısınız ya da doğal bağısıklığınız var. Diğerlerinin negatif olması da hastalık olmadığını gösteriyor.