Tup bebek yaptirdik bu gun embriyo konulali 11. Gun beta hcg degeri 25 cikti hamile miyim..

Hocam oncelikle kolay gelsin tup bebek yaptirdik bu gun embriyo konulali 11. Gun beta hcg degeri 25 cikti bu deger normalmi simdiden tesekkur ediyorum kolay gelsin

Tahlil.com Cevabı : Gebe olmayan bayanlarda da 10 mIU/ml ye kadar Beta HCG hormonu bulunabilmektedir. siziki daha yüksek birkaç gün sonra testi tekrarlayın..