Tuvalette yapmıştım.meni yanlışlıkla klozet kapağına sıçradı 3 damlaydı

ek fazla mastürbasyon yapmam ama bazen yapıyorum.bir keresinde tuvalette yapmıştım.meni yanlışlıkla klozet kapağına sıçradı 3 damlaydı.sildim kuruttum emin olamadım bir daha sildim kuruladım bir kaç saat sonra sevgilim girdi. bir sorun olur bir ihtimal var mı?şimdiden teşekkür ederim .

Tahlil.com Cevabı : Hayır...