Beta hcg sonucum 1.5 çıktı adetimin ilk günü 17 temmuz 14 ağustosta adet olacaktım olmadım bugün yaptırdığım beta hcg 1.5 çıktı hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz negatif ancak adet gecikmeniz devam ederse gebelik testi yaptırmanızı öneririz.

e************* :

hocam son adet tarihm 11 haziran dr gittim test yapldı deflrca en son beta hcg 2500lerde çktı ama ultrasyon ve alttn muayanede bişey gözkmedi 1 haftdr kanamam var ve büyk br parça düşrdüm doktr düşk yapysn dedi bidaha test yptk 922lere dşmüş daha doktoruma gösteremedim bu ne dmk düşk mü yaptım acba?

Cevap:

Evet düşük ile uyumludur..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

b************* :

Merhaba Benim ilk adet tarihim 18 Temmuz 15 Ağustosta adet olmam gerekiyordu ama olmadım . 15 Ağustosta yaptırdığım Beta Hcg 34.34 çıktı. Doktor 17 ağustosta bir daha yaptırmamı istedi oda 19.3 çıktı. Ama bana net bir şey demediler . Ben hamile miyim değil miyim bilmiyorum . Cevabınız için Teşekkurler

Cevap:

Hamilelik görünmüyor..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.