Ultrasonda nodul görülmedi ancak bir haftadır yutkunurken sağ tarafimda hafif zorluk hissediyorum psikolojik midir bilmiyorum.

2 ay once tsh degergim 6,5 oldugu icin hipotroidi dendi ve euthyrox 25 mg i gunluk yarim olarak aliyorum. Ultrasonda nodul gorulmedi ancak bir haftadir yutkunurken sag tarfimda hafif zorluk hissediyorum psikolojik midir bilmiyorum. Ilaclarimi duzenli aliyorum nodul olusabilir mi sonradan,napmaliyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda en doğrusu bir endokrinoloji uzmanına başvurup muayene olmanız.Gereken bilgiyi size verecektir.