Ultrasyonda kese göründü fakat bebek görünmedi sizce normal mi?

 Beta hcg sonucum 3200. Ultrasyonda kese göründü fakat bebek görünmedi sizce normal mi?

Tahlil.com Cevabı :

Kesenin oluşmasına rağmen yeterince zaman geçmesine rağmen bebeğin oluşmadığı gebeliklere boş gebelik diyoruz. Sizdeki ya geç döllenme ya da boş gebelik çıkacaktır muhtemelen. Geç döllenme ise gebelik normal gelişmeye devam edecektir ve bebek kontrolde izlenebilecektir. Ancak boş gebelik ise maalesef gebelik gelişmeyecektir. Doktor takibinize devam etmenizi öneririz.