Unutkanlığım olduğu için doktora gittim kan testi istedi

Unutkanlığım olduğu için doktora gittim kan testi istedi sizce bu değerler nasıl daha henüz bir teşhis konmadı ama genel olarak çok unutkanım. Şimdiden teşekkürler. FT3 SONUÇ: 4.83 REFERANS ARALIĞI: 2.3 - 4.2 FT4 SONUÇ: 1.63 REFERANS ARALIĞI: 0.74 - 1.52 TSH SONUÇ: 1.46 REFERANS ARALIĞI: 0.35 - 5.50

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda promlem görünmüyor, unutkanlık var ise Vit B12 seviyesi çalıştırmanızı tavsiye ederiz..

h*********** :

wbc değerinin 2,97 çıkması anormal midir ? 2 ay önce tahlilde 4.7 çıkmştı.

Cevap:

Gripal bir enfeksiyon geçiriyorsanız olabilir, ancak böyle bir durum yoksaaraştırlması gereklidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.