Üst dudağımda dört aydır geçmeyen bir yara çıktı sebebi ne olabilir acaba ?

Üst dudağımda dört aydır geçmeyen bir yara çıktı iki haftadırda devamlı kanıyor ayrıca bacaklarımda yaklaşık altı aydır yanığa benzer sertlikler var cildimde sürekli dökülmeler soyulmalar meydana geliyor bunların sebebi ne olabilir acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Dermetoloğa başvurmanız ve tetkik yapılması gereklidir..