Üşüme titreme ve ateşle seyreden rahatsızlığım oldu

 Üşüme titreme ve ateşle seyreden rahatsızlığım oldu Dr gittim kan sayımı yapıldı kanda wBC 2.7, plt 110, çıktı digerleri normal CRP 69,43 yüksek çıktı enfeksiyon var denildi ama diğer iki tanesi düşük çıkınca araştırma hastanesine yönlendirdiler ciddi bir sorun olduğunu söylediler sebebi nedir

Tahlil.com Cevabı :  CRP bir akut faz reaktanıdır. CRP yüksekliğinde ilk olarak akla enfeksiyon ve romatizmal durumlar gibi ihtimaller gelir.CRP yüksekliğine dair aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilir ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve verilmiş cevapları okuyabilirsiniz.CRP YÜKSEKLİĞİ NEDİR?http://tahlil.com/crp-yuksekligi-ne-anlama-geliyor-normal-degerler-0-5-arasi-iken-183-ne-gibi-bir-anlam-ifade-edebilir