Uyurken şiddetli şekilde dişlerimi gıcırdatıyormuşum ama farknda değilim.

uyurken şiddetli şekilde dişlerimi gıcırdatıyormuşum ama farknda değilim sabah uyandığmda çenem ve baş ağrısı yapıyor sebebi ne olabilir ve nasıl kurtulabilirim başklarının yanında uyuyamaz oldum

Tahlil.com Cevabı : Diş gıcırdatmasının sebepleri çeşitlidir. Stres,üzüntü ve sıkıntı sıklıkla diş gıcırdatmasına neden olur. Çene yapısındaki bozukluklarda bu sebeplerden biridir. Diş hekiminize muayene olmalısınız.