Uyuşturucu testi sonuçlarım aşağıdaki gibidir: SONUÇ amfetamin (idrar) 97 ekstazi (idrar) 169 barbitürat (idrar) 0,235

 Uyuşturucu testi sonuçlarım aşağıdaki gibidir:uygulanan testler ilaç düzeyleri SONUÇ amfetamin (idrar) 97ekstazi (idrar) 169barbitürat (idrar) 0,235benzodiazepin (idrar) 4,79kokain (idrar) 1,72opiat (idrar) 0,172thc (idrar) 0,26kreatinin (idrar)spot 269,23idrar pH 5idrar dansite 1015idrar nitrit negatif

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarının rapordaki referans değerlerini yazarsanız görüş bildirebiliriz