Üzerimizde çamaşırlar varken sürtünerek ilişki yaşadık. Boşalma oldu. Hamile kalır mıyım?

Sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdik. Onda esofman boxer bende camasir vardi.konuyu biraz arastirdigimda yazilanlardan biraz korktum. Bosalma oldu. Reglime daha cok var bir belirtisi olur mu hamile olursam? Bu sekilde olur muyum?bosalma surtinurken bana gecer mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalmak son derece düşük bir ihtimaldir. Hamileliğin oluşup oluşmadığını ancak adet gecikmesi sonrası gebelik testi yaptırarak öğrenmeniz mümkün.