Üzerimizde kıyafetler varken ilişki yaşadık. Hamilelik oluşabilir mi?

Hocam,erkek arkadaşımla beraber sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Benim üstümde iç çamaşırı,body atlet ve eşofman vardı.Erkek arkdaşım da ise boxer vardı , o boşaldı ve boşalırken spermlerin çıkışını hissettim , hemen eşofmanı çıkardım adedimde 2 gün gecikme var , olasılık nedir ? böyle olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı :  Bu şekilde hamileliğin oluşması yok denecek kadar az bir ihtimaldir. Adet gecikmeniz 1 haftanın üzerinde olursa gebelik testi yaptırarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.