Vajina içine boşalma asla olmadı fakat temas halindeydi meni veya zevk suyu vajinaya bulaşmış olabilir. Sizce hamile mi?

Kız arkadaşimla adet tarihinden 6-8 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik üstümüzde kıyafet yoktu. Vajina içine boşalma asla olmadı fakat temas halindeydi meni veya zevk suyu vajinaya bulaşmış olabilir ama kız arkadaşım bakire.2 gün önce adet başlaması gerekiyordu ama başlamadı sizce hamile mi?

Tahlil.com Cevabı : Dediğiniz gibi meni veya zevk suyunun vajinaya bulaşma ihtimali varsa hamilelik düşük bir olasılık da olsa mümkündür. Adet gecikmesi 1 haftadan fazla olursa gebelik testi yapılmasını öneriyoruz.