Vajinal kültür B Grubu hemolitik streptokok koloniler üredi.

Merhaba, vajinal kültür sonucum; mantar enfeksiyonuGr.Boyama; Epitel Hücreleri,lokositler, gram pozitif koklar, gram pozitif basiller, gram negatif basiller görüldü. Maya Hücresi, Clue cell, mobiluncus türü bakteriler görülmedi. Aerop Kültür : Normal Flora ve B Grubu hemolitik streptokok koloniler üredi.

Tahlil.com Cevabı : Vajinal kültürDA   B Grubu Beta  hemolitik streptokok üremesi normal değil.Bu yönde tedavi olmalısınız.