Vajinal kultur sonucumu yorumlar misiniz.34 haftalik gebelik var.

vajinal kultur sonucumu yorumlar misiniz.34 haftalik gebelik var. gram boyama: negatif basiller,gram negatif kokobasiller,epital hucreleri,lokositler goruldu. maya hucresi ,clue cell,mobiluncus bakteriler gorulmedi lokosit epitel orani artmis triokomanas vaginalis gorulmedi normal flora uredi tskrlr

Tahlil.com Cevabı : Mikrop üremesi olmamıştır..