Vitamin D, 25 hidroksi 10,649 ng/ml Ciddi eksiklik 0 - 10 ng/ml\n\nOrta düzey eksiklik 10 - 24 ng/ml\n\nOptimal düzey 25 - 80 ?

Vitamin D, 25 hidroksi          10,649     ng/ml     Ciddi eksiklik 0 - 10 ng/ml\n\nOrta düzey eksiklik 10 - 24 ng/ml\n\nOptimal düzey 25 - 80 ng/ml\n\nMuhtemel toksisite >150 - ng/ml Trigliserid          69     mg/dL     50-150 LDL, Kolesterol (Direkt)          123     mg/dL     <130 ALT (Alanin Aminotransferaz)          1

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.Sonuç raporunda belirtilen normal değerleri de mutlaka belirtmelisiniz.