Vücudumda gitmeyen ağrılar ishal var kolonoskopi yaptırdım ılaç verdıler onun ıcın kolonoskobiyı yapmak ıcın bagırsaklar temızlendı

Merhaba hocam benım vucudumda gıtmeyen agrılar ishal var kolonoskobi yaptırdım ılac verdıler onun ıcın kolonoskobiyı yapmak ıcın bagırsaklar temızlendı benım ıshal gıttı ama vucuttakı agrılar gıtmedi kan tahlıl sonucları yaptırdım Wbc:14.2 Rbc:5.41

Tahlil.com Cevabı : Gaita mikroskopisi, gaita kültürü gibi bir takım ilave tahliller de yapılmalı.Buna göre bir şeyler söylenebilir.