Vücudumun değişik yerlerinde yağ bezeleri var. Karaciğerimde de yağlanma var. Bunları aldırmam mı gerekir, ileride herhangi bir hastalığa yol açar mı?

Tahlil.com Cevabı : Bezeler cerrahi yolla alınacağından,bulundukları yer ve büyüklükleri yönünden de değerlendirilmeli.Bı konuda sizi bir genel cerrahi ve/veya plastik cerrahi uzmanı yönlendirmelidir.