Vücut geliştirme ile ilgileniyorum..Protein tozu,kazein,BCAA ve zaman zaman kreatin kullanıyorum

 20 yaşında vücut geliştirmeyle amatör olarak uğraşan bir erkeğim. Protein tozu,kazein,BCAA ve zaman zaman kreatin kullanıyorum. Geçen gün sağlık ocağında kan tahlili yaptırdım.Bugün sonuçlarımı aldım. Doktorum sonuçlar gayet güzel dedi fakat verilere bakıp yorumlaması 15 saniye bile sürmediği için içim rahat etmedi. Kafama takılan bazı değerleri burada sormak istiyorum.  Glukoz : 92 N : 70-105  Üre : 43 N : 10-45  Kreatinin : 1.3 N : 0.7-1.3  Ürik Asit : 5.71 N : 3.5-7.2  Sedimantasyon : 2 N: 3-18

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir sorun yok.Ancak dışardan aldığınız Protein tozu,kazein,BCAA gibi maddeleri doktorunuza danışarak uygun miktarda kullanmanızda yarar var.