Wbc 10,1 hgb 12,8 lym 3,5 mcv 78,7 Merhaba ben 1970 doğumluyum alkol ve sigara kullanmıyorum.

 Wbc 10,1hgb 12,8lym 3,5mcv 78,7Merhaba ben 1970 doğumluyum alkol ve sigara kullanmıyorum.Yukardaki kan değerlerim normal değil bunları nasıl normale getirebilirim.Teşekürler

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde,anemi yani kansızlık bulgusu var.Bir dahiliye uzmanına başvurmalısınız