WBC 11,92 RDW-CV 14,7 NE 7,6 MO 1,0 SEDİMENTASYON 60 DK 23 değerlendirir misiniz?

WBC 11,92 RDW-CV 14,7 NE 7,6 MO 1,0 SEDİMENTASYON 60 DK 23 doktoruma sonucları gosteremedım ve endıselıyım BU değerler hariç herşey normal bunun nedeni edir? kanser rıskı var mıdır ? lutfen cevaplar mısnız?

Tahlil.com Cevabı : WBC ve sedim değerlerinizde hafif bir yükseklik var.Çok endişe verecek bir durum olduğunu düşünmüyorum.Basit bir enfeksiyon sonrası da bu değerler yüksek çıkabilmektedir.Eğer ciddi bir şikayetiniz yoksa,bir hafta sonra testi tekrarlatıp bize yazabilirsiniz.