WBC 12.03 LY% 19.9 NE# 8.60 Amilaz 205 çıktı hangi doktora gitmeliyim ?

WBC 12.03 LY% 19.9 NE# 8.60 Amilaz 205 çıktı hangi doktora gitmeliyim veya ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz..

Tahlil.com Cevabı : WBC yani lökosit yüksekliği durumunda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.WBC yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Belirtiğiniz testler her hangi bir hastalık için fikir vermiyor ama ilk aşamada dahiliye doktoruna danışabilirsinizWBC yüksekliğihttp://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusuklugu