wbc 17,9 çıktı. 6 saatte bir ateşi 39-40 lara çıkıyor

oğlum 6,5 aylık ve 7 gündür 6 saatte bir ateşi 39-40 lara çıkıyor wbc 17,9 çıktı doktor idrar iyi dedi bu 6,5 aylık bebekte wbc miktarı yüksekmidir. antibiyotik almalımıyım. 1 haftadır ateş düşürücü paranoks ve dolven kullandım bebeğe çok zararı varmıdır eğer varsa bunu hangi testi yaptırarak öğrenebilirim.

Tahlil.com Cevabı : oğlunuzun wbc değeri,6,5 aylık olduğu da göz önüne alınırsa yüksek değil.Ancak ateşinin neden olduğuna yönelik bir araştırma da yapılması gerek.Ateşi oldukça yüksek.