idrar tahlilimde 4-6 lökosit, 2-3 eritrosit ve epitel hücre görüldü yorumu yazıyor?

33. gebelik haftasındayım, idrar tahlilimde 4-6 lökosit, 2-3 eritrosit ve epitel hücre görüldü yorumu yazıyor. Kan tahlilimde normal sınılar dışıdna çıkan değerler ise aşağıda kayıtlıdır:WBC: 10,4Grn#: 8,6Len%: 15Mid%: 2Grn%: 83

Tahlil.com Cevabı : gebelikte bu tür idrar yolu problemleri olabiliyor. bol su için ve c vitamini içeren gıdalar alarak bir ölçüde fayda görebilirsiniz ama ciddi şikayetler oluyorsa yanama ve ağrılı idrar yapma gibi doktorunuz size tedavi başlayacaktır