WBC 3.9 ikinci hastanede 6,48 çıktı.Ayrıca demir 24 total demir bağlama:412 çıktı. Sonuçlarım normal mi?

İki kez kan tahlili yaptırdım.1. hastande WBC 3.9 ikinci hastanede 6,48 çıktı.Ayrıca demir 24 total demir bağlama:412 çıktı. Sonuçlarım normal mi?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeriniz 6,48 normal sınırlardadır.. kan sayımında Hgb değeriniz normal sınırlarda ise Demir 24 değeri normal sayılabilir..